Survivor: China - Clash of Clans
24th: Ethan H. (Ethan000)
#SecondChancer [BigBen's Brigade] (7-4-1)
23rd: Alan D. (AlanDuncan)
#Failure [M&N's Militia] (8-3-1)
22nd: John B. (Jxhn)
#Wildcard [M&N's Militia] (7-2-1-1)
21st: Jake S. (tundrahenry101)
#Hero [M&N's Militia] (7-1-1-1)
20th: Noah K. (noah_kondon)
#Outcast [BigBen's Brigade] (5-5-1/7-1)
19th: James R. (J2999)
#PhysicalThreat [M&N's Militia] (4-4/3-3/Drew Purple Rock)
-----TRIBE SWAP-----
18th: Eli O. (EliOrtiz1234)
#RunnerUp [M&N's Militia/BigBen's Brigade] (3-2-1)
17th: Chanel T. (THEChanelOberlin)
#MostEntertaining [BigBen's Brigade/OldNewz's Outcasts] (3-3/3-1)
16th: Kamani W. (Seven_Ikonique)
#SecondChancer [M&N's Militia/OldNewz's Outcasts] (2-2-1/2-1)
15th: Livingston H. (noobsmoke13)
#Newcomer [BigBen's Brigade/BigBen's Brigade] (4-1)
14th: Sean P. (Caliboy)
#RunnerUp [BigBen’s Brigade/OldNewz’s Outcasts] (3-1)
13th: Chris B. (Mybash_)
#Outcast [M&N's Militia/OldNewz’s Outcasts] (2-1)
-----MERGE AND JURY-----
12th: Andrew T. (turney1805)
#Newcomer [M&N's Militia/OldNewz’s Outcasts/Guangzhou] (6-5) - 1st Member of the Jury
11th: Andrea O. (IceIceBaby)
#Failure [BigBen's Brigade/BigBen's Brigade/Guangzhou] (9-1) - 2nd Member of the Jury
10th: Brandon R. (brandonrichie)
#CultLeader [BigBen's Brigade/M&N's Militia/Guangzhou] (5-4) - 3rd Member of the Jury
9th: Absolita P. (Absol)
#Underdog [M&N's Militia/BigBen's Brigade/Guangzhou] (5-2-1) - 4th Member of the Jury
8th: Eric M. (awwsum11)
#Hero [BigBen's Brigade/M&N's Militia/Guangzhou] (4-3-0(0)) - 5th Member of the Jury
7th: Kasey H. (Kaseyhope101)
#Wildcard [BigBen's Brigade/M&N's Militia/Guangzhou] (4-3) - 6th Member of the Jury
6th: Hufus D. (Hufus)
#CultLeader [M&N's Militia/M&N's Militia/Guangzhou] (3-3/2-2/Drew Purple Rock) - 7th Member of the Jury
5th: Dana M. (TotsTrashy)
#Villain [M&N's Militia/BigBen's Brigade/Guangzhou] (3-2) - 8th Member of the Jury
4th: Jojo F. (jojo7784)
#Villain [BigBen's Brigade/Newz's Outcasts/Guangzhou] (2-2/1-1/Lost FMC) - 9th Member of the Jury
-----FINAL THREE-----
Second Runner-up: Ian S. (Saftronbtr999)
#Underdog [BigBen's Brigade/M&N's Militia/Guangzhou] - Received 0 votes to win
Runner-up: Dylan O. (DBWs)
#MostEntertaining [M&N's Militia/BigBen's Brigade/Guangzhou] - Received 3 votes to win
Sole Survivor: Ray G. (GentlemanG)
#PhysicalThreat [BigBen's Brigade/M&N's Militia/Guangzhou] - Received 4 votes to win