Gen 3 History

Topic » Gen 3 History

53 days 9 hours ago
SurvivorFan37
50 days 1 hour ago
TotsTrashy
Survivor: West Indies

18th - James (splozojames50) (Cay Sal) (5-3-1)
17th - Tris (TMAN54445) (Cay Sal) (6-2)
16th - Spark (Spark_) (Cay Sal) (6-1)
---TRIBE SWAP---
15th - Katherine (Katherinee_) (Cay Sal/Cay Sal) (Quit)
14th - Absol (Absol) (Bimini/Cay Sal) (3(0)-2-1-1)
13th - Megan (mouseter09) (Cay Sal/Bimini) (7-0)
---MERGE AND JURY---
12th - Sydney (Guigi) (Cay Sal/Bimini/Quarantini) (5-5-1-1/5-5/Drew Black Rock)
11th - Mike (Pieguy555) (Bimini/Bimini/Quarantini) (7-4)
10th - Tayvie (HighNoon) (Bimini/Cay Sal/Quarantini) (Quit)
9th - Josh (sergeant) (Cay Sal/Bimini/Quarantini) (4-3-2)
8th - Brian (cfff) (Bimini/Cay Sal/Quarantini) (5-2-1)
7th - Jimmy (BB5lover) (Cay Sal/Bimini/Quarantini) (5-2)
6th - Pietro (_Ravenclaw_) (Bimini/Bimini/Quarantini) (3-3/3-1)
5th - Christian (Tachycardia) (Bimini/Cay Sal/Quarantini) (4-1-0(0)-0(0))
4th - Brittany (LaFierceBrittany2) (Bimini/Cay Sal/Quarantini) (3-1)
---FINAL THREE---
Runner-Up - Jackson (jacksonjoseph99) (Bimini/Cay Sal/Quarantini)
Runner-Up - Kelly (Kelly0412) (Cay Sal/Bimini/Quarantini)
Sole Survivor - Vivian (ElectraViv) (Bimini/Cay Sal/Quarantini) (4-2-2 Jury Vote)
29 days 9 hours ago
SurvivorFan37
Survivor: Senegal

18th - Ashley (AshleyWhite) (Fulani) (4-2)
17th - Michael (Batya) (Diola) (5-1)
16th - Ismail (Walkerbait27) (Diola) (4-1)
---TRIBE SWAP---
15th - Crypt (Cryptspartan) (Bambouk/Diola) (3-2)
14th - Ralib (Espontaneo) (Bambouk/Diola) (3-1)
13th - Brooke (CrimsonCrab) (Fulani/Fulani) (6-2-1-1*)
---MERGE AND JURY---
12th - Ivy (BadGirlsClubfan) (Bambouk/Bambouk/Dakar) (Medically Evacuated)
11th - Paul (paul028) (Fulani/Diola/Dakar) (7-3-1)
10th - Nikki (Avatar20) (Diola/Fulani/Dakar) (7(0)-3)
9th - Adam (adamsel) (Bambouk/Bambouk/Dakar) (5-3-1*)
8th - Kat (hellocat) (Diola/Fulani/Dakar) (6-2-0(0))
7th - Vincent (VinSincent) (Fulani/Bambouk/Dakar) (5-2)
6th - James (J2999) (Bambouk/Fulani/Dakar) (3-2-1)
5th - Justin (BeastBoy) (Diola/Fulani/Dakar) (4-1(0))
4th - Nicky (NotNicky333) (Bambouk/Diola/Dakar) (3-1)
---FINAL THREE---
Runner-Up - Tito (titoburitto) (Fulani/Bambouk/Dakar)
Runner-Up - TJ (TJ2807) (Fulani/Diola/Dakar)
Sole Survivor - Wes (Bluejay7622) (Diola/Bambouk/Dakar) (8-0-0 Jury Vote)
3 days 10 hours ago
SurvivorFan37
Survivor: Egypt

20th - Logan R. (chillum) (Sobek) (7-1-1-1)
19th - La La (Ribbons) (Sobek) (7-1-1)
18th - Matt B. (mbarnish1) (Sobek) (6-1-1)
17th - Logan H. (lhooper902976) (Khonsu) (9-1)
---TRIBE SWAP---
16th - Max (Mahalpin11) (Sobek/Sobek) (7-1)
15th - Lukas (SirNiceGuy) (Khonsu/Khonsu) (5-3)
14th - Matt D. (MattD12799) (Khonsu/Sobek) (5-2)
13th - Chris (Chris1080) (Sobek/Sobek) (5-1)
---MERGE AND JURY---
12th - Ethan (ITZ3THAN) (Sobek/Khonsu/Duat) (10-2)
11th - Drew (Bulldozer24) (Sobek/Sobek/Duat) (6-4-1)
10th - Tiffany (Jaesus123) (Khonsu/Sobek/Duat) (5(0)-5)
9th - Hadley (hadleykins13) (Sobek/Khonsu/Duat) (6-2-1*)
8th - Jigsaw (TheJigsawKiller) (Sobek/Khonsu/Duat) (Medically Evacuated)
7th - Sanda (Imopink1) (Khonsu/Khonsu/Duat) (4-2-1)
6th - Newz (OldNewz) (Khonsu/Khonsu/Duat) (4-1-1)
5th - Daniel (DanielzSnooz) (Khonsu/Sobek/Duat) (3-1-1)
4th - Brady (CoachWade) (Khonsu/Sobek/Duat) (2-2/Firemaking)
---FINAL THREE---
2nd Runner-Up - Clair (haycsclair) (Khonsu/Khonsu/Duat)
Runner-Up - Zac (ZacPed) (Khonsu/Sobek/Duat)
Sole Survivor - Sagar (obscurity) (Sobek/Khonsu/Duat) (7-1-0 Jury Vote)

open group

Will's Survivor: Canary Islands [APPS]

Promote this group outside Tengaged by placing the group picture and link on your own website, group or forum!
Copy and Paste the HTML code!